Hakkımızda

Kurumumuz 2010 yılında kurulmuş olup   eğitim ve danışmanlık alanlarında, MEB 5580 Sayılı  Özel Öğretim Müdürlüğü  Lisanslı ile "Özel Özet Uzaktan Öğretim Kursu" ünvanı ile tüm Türkiye genelinde faaliyet göstermektedir.

Eğitim sistemini toplumsal bir sorumluluk olarak sadece devlet kurumları değil biz özel şirketlerinde sorumluluğunda olduğunun bilincinde hareket ederek, eğitim felsefesi, kültürü, yönetimi ve kolay ulaşımı ile toplumun her bireyine eğitim götürerek ülkemizin en ücra köşesinde bile eğitimde eşit haklarla herkesin hizmetine sunmak amacındayız.

Bu amaçla eğitimde ki değişen ve gelişen çeşitliliği ile eğitim yelpazemize her geçen gün bir yenisini eklemeye devam etmekteyiz. Bünyesinde bulunan eğitimleri genişleterek ve yenisini de ekleyerek projelerimizi hayata geçirmek için çalışmalarımızı hızla sürdürmekteyiz. Kişisel gelişimden,  mesleki uzmanlığa, bireysel terapiden, aile gelişimine kadar tüm manevi değerlerimizin de korunarak gelişmesini önce birey mutluluğu ile sağlam aile yapılarıyla iş hayatında başarılı insan modeli oluşturmayı sosyal sorumluluk olarak benimsemekteyiz. Böylece gelecek nesillerin daha sağlam alt yapısı ile gelişen küresel dünya sistemin de, yeni nesillerin güncellenen koşullara kolay uyum sağlamalarını ve buna uygun eğitim alanları oluşturarak katkıda bulunmaya çalışmaktayız.

Varlığımızın en büyük özelliği kolay satın alınabilir ve herkes tarafından rahat ulaşılabilir eğitim sistemimizin olmasıdır. Eğitimlerimizi görsel zenginlikte hazırlamaya ve örneklemeleri bol videolarla oluştururken uzman kadromuz 81 ilde ki tüm kesimlerin kolay anlayacağı anlatım dilini kullanarak eğitimde bir kılavuz olma hedefini yaşatmaya devam etmektedir. Uzman eğitim danışmanınız ile size özel kariyer ve eğitim hedefi belirleyerek, gelecekte ki olmak istediğiniz mevkie ilerleme yolunda bireysel başarı ve iş tatmini hedefinize uygun olarak size uygun eğitim paketleriyle yönlendirmektedir.  Eğitime başladığınız andan itibaren eğitim danışmanınız eğitim süresince eğitim koçluğunuzu yapmakta ve mezun olduktan sonra yeni çıkan eğitimler hakkında sizi bilgilendirerek yaşam boyu eğitimle sizin kariyer hayatınıza destek olarak size özel hizmetlere devam edecektir.

Kendi iç denetimlerimizle sürekli olarak eğitimde 4 temel beceriyi yeniliklerle güncelleyerek size her geçen gün daha profesyonel hizmet vermek adına sizlerden gelen önerileri yönetim kadromuz ve arge departmanımız değerlendirmeye alarak, gelişim süreçlerimize eklemektedir.

Sizlere hizmet etmekten gurur duyarız.