Üyelik ve Kullanım Şartnamesi

Uzaktan Online Eğitim Bilişim'e ait olan Uzaktanonlineegitim.com sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyunuz.
Kullanıcılar siteye girdiklerinden itibaren aşağıdaki site kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılır.
Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı Uzaktan Online Eğitim Bilişim' aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri-Türk Ticaret Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi, yayımlanması ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Her ne sebep olursa olsun sitedeki öğrenci, öğretmen, personel ve diğer kullanıcıların bilgilerini başka kurum ve kişilerle paylaşıldığı bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit edilen kullanıcılar aleyhine Uzaktan Online Eğitim Bilişim  maddi, manevi ve cezai yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.
Site içerisindeki öğrenci ödemesi, öğretmen ödemesi, personel ödemesi, diğer kişi ve kurumların ödemelerindeki anlaşmazlık durumunda Uzaktan Online Eğitim Bilişim defter kayıtları geçerlidir. Kullanıcı hiçbir şekilde hak iddia edilemez.
Bu sitedeki içeriği her ne sebeple olursa olsun Uzaktan Online Eğitim Bilişim  dışındaki kurum veya kişiler delil olarak kullanamaz ve herhangi bir makama sunamaz.
Kullanıcı adınız ve şifreniz sadece şahsınıza aittir. Bir üyeliği birden fazla kişi kullanamaz. Kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak yapılan tüm işlemlerin, aksi ispat edilmediği sürece ilgili üye tarafından yapıldığı kabul edilecektir.
Kullanıcılar, uzaktanonlineegitim.com herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Uzaktan Online Eğitim Bilişim  bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.
Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve Ankara mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.